Animacja

Rozwój technologii wprowadza do naszego otoczenia coraz to nowsze rozwiązania w reklamie. Pojawiające się nowe ekrany LED zastępują stare statyczne billboardy, a kolorowe animacje w większym stopniu przyciągają uwagę i docierają do większej ilości klientów.

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem animacji na ekrany led. Proponujemy Państwu dwa rodzaje animacji:

- Animacje Flash
- Filmy Motion

Współpracujemy z firmami posiadającymi ekrany LED , dysponujemy ich aktualnymi cennikami a nasze filmy są w pełni kompatybilne z ekranami.


Spoty ReklamoweABGltd

Opis Projektu:

Spot reklamowy powstał na pobrzeby promocyjne Firmy ABGltd. W przeciągu dwuch dni został nakrecony materiał składający się z kilku lokalizacji. Na zakończenie spotku została stworzona aninacja logotupu.

Strona internetowa:
http://abgltd.eu

ALBANDIT SHOP

Opis Projektu:

Zapowiedz BONUS-A oraz ARCZI-EGO nowo otwartego sklepu "ALBANDIT SHOP". Bonus RPK zaprasza do sklepu mieszczącego się w Katowicach. Materiał nagrywany kranem filmowym, aby uzystac efekt spadania. Wstęp wykonany jako wizualizacja logopytów.

Strona internetowa:
http://albanditshop.pl

III FESTIWAL SZTUKI WYSOKIEJ

Opis Projektu:

Przedstawienie twórczości najmłodszych na III Festiwalu Sztuki Wysokiej. Reportaż z tego wydarzenia został nakręcony FLYCAM-em oraz SLIDER-em co spowodowało efekt pływania.

Strona internetowa:
http://tika.com.pl

Adres

Finecolors.pl - Bartosz Królik
41-902 Bytom,    ul.Woźniaka 47/8
NIP:6262932995  REGON:242081229

Telefon:0 696-724-646
E-mail:biuro@finecolors.pl
Skype:Masz pytanie ? ZADZWOŃ

Formularz Kontaktowy


Kontakt

Masz pytanie dotyczące naszej firmy, lub naszych produktów? Chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami? Napisz do nas. Poniżej znajdziesz formularz, przy pomocy którego wyślesz do nas e-mail. Aby uzyskać odpowiedź podaj swój adres e-mail lub numer telefonu.