Plakaty i Ulotki

Proponujemy Państwu projekt oraz druk plakatów i ulotek reklamowych . Dzięki drukarni offsetowej i cyfrowej możemy wyprodukować każdy nakład, już od jednego plakatu. Plakaty najczęściej drukowane są na papierach kredowanych błyszczących lub matowych w gramaturze 115-150 g. Istnieje także możliwość druku na innych papierach, czy dodatkowego uszlachetniania.

Plakaty najczęściej występują w formatach A3, B2 i B1. By zoptymalizować koszty, proponujemy Państwu pomniejszone formaty B2 i B1 – taki zabieg znacznie obniża cenę druku plakatów. Jeżli jednak pełny format jest wymagany, dzięki możliwości druku do B1+, oferujemy także takie produkcje.

Plakaty i ulotki zrealizowane przez nas to gwarancja żywej kolorystyki i wysokiej jakości. Dzięki temu każde wydarzenie, produkt lub inna informacja zawarta na plakatach i ulotkach bêdzie się doskonale prezentować.

Każdy projekt powstaje indywidualnie nie ko¿ystamy z szablonów tak jak większość firm która tym się zajmuje . Każdy odbiorca jest inny a produkt który oddajemy Państwu jest orginalny i niepowtażalny .


Na poniższych zdjęciach znajdują się nasze realizacje :

Plakaty

KEBAB DZINN - Plakat

Wykonane prace:
-zaprojektowanie layout-u graficznego
-naniesienie siatek typograficznych

Rozmiar Wydruku:
B1

Ulotki

KEBAB DZINN - Ulotka

Wykonane prace:
-zaprojektowanie layout-u graficznego

Rozmiar Wydruku:
xx

CZERWONA CEGŁA - Ulotka

Wykonane prace:
-stworzony layout graficzny strony

Rozmiar Wydruku:
xx

Adres

Finecolors.pl - Bartosz Królik
41-902 Bytom,    ul.Woźniaka 47/8
NIP:6262932995  REGON:242081229

Telefon:0 696-724-646
E-mail:biuro@finecolors.pl
Skype:Masz pytanie ? ZADZWOŃ

Formularz Kontaktowy


Kontakt

Masz pytanie dotyczące naszej firmy, lub naszych produktów? Chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami? Napisz do nas. Poniżej znajdziesz formularz, przy pomocy którego wyślesz do nas e-mail. Aby uzyskać odpowiedź podaj swój adres e-mail lub numer telefonu.